I. Történelmi futball mérkőzés Énlakán

(2004. október 24.)

Koronka Attila (Énlaka) és Dr. Tálas László (Baja) szervezésével a sikeres 3. Falutalálkozó másnapján, 16 év után újra, Énlakán helyi labdarugó mérkőzésre került sor.

A több mint 50 szurkoló jelenlétében a magát falubelinek valló juniorok és seniorok csaptak össze. A falu fiataljai által lelkesen kialakított ideiglenes pályán, a hivatalos (2x30 perces) játékidő alatt 5 : 2-re nyertek a juniorok. Azonban a játékvezetőnél "az idő megállt" (vagy az órája állt meg, esetleg a szurkolók biztatták, hogy ne fújja le a mérkőzést) a végső eredmény a 76. percben 8 : 3 lett a fiatalok javára.

@KÉP

A mérkőzés krónikája

2004. október 24-én 11 óra 30 perckor megkezdődött a történelmi labdarúgó mérkőzés.

Kronlógia:

16. perc      Széles Sándor

19. perc      Czire Alpár

40. perc      Koronka Csaba

43. perc      Krisán Mihály

53. perc      Czire Alpár

55. perc      Czire Alpár

59. perc      Szávai Márton

62. perc     Széles Sándor

73. perc     Török László

74. perc     Czire Alpár

75. perc     Szávai Márton

Partjelzők: Dancs Lajos és Végh Albert

Labdaszedők: Balázs Tibi, Bálint Misi, Fülöp Boti, László Csongi és Bálint Szabi

A hangulatos két és fél félidősre sikeredett mérkőzést valamennyi résztvevő, játékos és néző egyaránt, sikernek könyvelte el és már el is kezdték a jövő évi mérkőzés szervezését.